22 lipca, 2024

Exality Rzeszów

Trendsetterka Mody Skórzanej

Plecaki Vintage

Przygotowałam dla was kilka propozycji przykładów plecaków vintage, które według mnie spełniają podstawowe kryteria plecaka:

  • są wykonane z mocnych materiałów / surowców – które nie zużywają się w przeciągu pierwszego roku
  • spełniają wymogi plecaka na studia, czy plecaka do pracy, mieszczą duże gabaryty książek dokumentów, a także posiadają przestrzeń organizacyjną
  • są dopasowane do stylistyki vintage, odpowiadają mi pod tym kątem zastosowane materiały i elementy zapiec oraz wykończenie detali

Plecak Vintage: płótno plus skóra – autentyk od kaletnika

plecak vintage rzeszów
Powyższy model plecaka upolowałam na stronie Brytyjka.pl

Plecak mam od 2 miesięcy w swojej garderobie. Przyjechał do mnie w bezpiecznym kartoniku, a na jego realizację czekałam 2 dni. Plecak znajdziecie dokładnie w kategorii sklepu:

Plecaki / Plecaki Vintage / Plecak na Laptopa Forester BF51 lub po Kliknięciu w link poniżej:

plecak vintage
KLIK – przejdź do sklepu z plecakami vintage

Kilka słów o tym modelu. Wykonany został przez kaletnika, prasującego w firmie „Belveder”. Plecaki tej marki charakteryzują się kunsztownym wykonaniem, oraz zastosowanymi surowcami naprawdę topowej klasy. O jakości wykonania, świadczy chociażby gwarancja na ten model plecaka vintage forester, która jest wieczysta.

Elegancki plecak męski vintage

vintage plecak

Jeśli plecaki vintage mogą mieć możliwie najbardziej elegancką formę, to tak właśnie powinny wyglądać. Tymi słowami określił ostatnio powyższy model mój kolega, który o modzie męskiej akurat może mówić godzinami.

Powyższy plecak vintage, wykonany został ze skóry licowej bydlęcej. skóra ma grubość ok 1,5 mm, także możemy być pewni co do jej wytrzymałości oraz odporności na przemakanie. Jest to ponadto skóra licowa, zatem bardzo łatwo się czyści i konserwuje. Wystarczy miękka wilgotna szmatka.

Plecaki w stylu vintage w podobnym charakterze, możecie znaleźć jedynie w kilku sklepach on-line. My polecamy wam sprawdzić pod linkiem podanym powyżej.

2 thoughts on “Plecaki Vintage

  1. Świetne modele. Pani Elizo, czy orientuje się Pani odnośnie pierwszego plecaka vintage, gdzie można zamówić go w innym kolorze płótna? Chciałbym takie plecak z brązowego materiału płóciennego połączonego z brązową skórą naturalną w ciemnoczekoladowym kolorze. Niestety przejrzałem ofertę w wielu sklepach internetowych z modą vintage, oraz tych wyspecjalizowanych w plackach męskich i damskich i niestety nikt nie oferuje modyfikacji lub zamówień indywidualnych. Nie spieszy mi się z realizacją, zaznaczam, że mogę zaczekać nawet i 2, 3 miesiące, proszę także o kontakt jeśli ma Pani takowy do rzemieślników zajmujących się szyciem.

Dodaj komentarz

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?